2 липня – День військ протиповітряної оборони України

Дата: 02.07.2023 08:39

2 липня – День військ протиповітряної оборони України

День військ протиповітряної оборони України відзначається щороку, у першу неділю липня.

З початку повномасштабного вторгнення росії на територію нашої держави, слово «ППО» знають всі українці, від малого до великого. Війська протиповітряної оборони збивають чимало ворожих дронів, ракет і бомбардувальників. Вони боронять українське небо та кожен день рятують нас.

Ми дуже вдячні нашим Силам протиповітряної оборони за те, що вони цілодобово на варті наших повітряних кордонів.

Бажаємо тільки чистого мирного неба, успіхів і терпіння, здоров’я і благополуччя. Нехай кожен день несе з собою нові сили, можливості, ідеї, плани та перспективи.