Висловлюємо співчуття близьким та рідним

Дата: 13.06.2023 14:48

Онуфріївська громада висловлює співчуття родині загиблого молодшого лейтенанта Рябухи Тараса Михайловича, який загинув 28 травня 2023 року при виконанні бойового завдання на Донеччині. Загинув будучи вірним військовій присязі, сумлінно виконавши свій службовий обов’язок, віддавши за Україну найцінніше – власне життя.

Тарас Рябуха народився 9 березня 1988 року в селі Байдакове в сім’ї колгоспників. Дитинство проходило разом із молодшим братом – Романом завжди поряд з батьком. До школи Тарас пішов у 1995 році. Закінчив 10-й клас Омельницької ЗОШ у 2005 році. В тому ж році поступив до Кременчуцького професійного училища, де здобув професію електрогазозварника.

Був надійною, відповідальною та дуже компанійською людиною, мав багато друзів.

У 2006 році разом із мамою Тарас переїхав до Одеси.

В 2014 році пішов добровольцем в АТО. Обороняв Донецькій аеропорт, будучи незламним «Кіборгом». За мужність був нагороджений Орденом Богдана Хмельницького III-ступіня та почесним нагрудним знаком «Сталевий хрест». Мав дві контузії і поранення, проходив лікування.

Після реабілітації пішов працювати інструктором у військову частину у м. Львів.

З перших днів повномасштабного вторгнення знову став на захист нашої держави.

У Тараса Рябухи залишилися дружина та двоє маленьких діточок – трирічний син і одномісячна донька, а також мати і брат.

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ, ЇХ ПАМ’ЯТАЮТЬ ВІЧНО!

Поховання відбудеться в м. Новояворівськ, Львівської області.