Стартувала першість територіальної громади з футболу

Дата: 13.06.2023 14:42

У суботу, 10 червня, стартувала першість територіальної громади з футболу. Цього року у змаганнях беруть участь п’ять команд: «Колос» (Павлиш), «Рубін» (Онуфріївка), «Темп» (Камбурліївка), «Нива» (Млинок) та «Граніт» (Деріївка).

За рішенням асоціації футболу Онуфріївської територіальної громади кожна команда може заявити по три легіонери. Обов’язковою умовою для всіх команд є участь у кожній грі чотирьох місцевих футболістів.

Результати ігор першого туру першого кола наступні:

• «Граніт» (Деріївка) – «Колос» (Павлиш) - 3:1
  • «Нива» (Млинок) – «Рубін» (Онуфріївка) – 5:2
  • «Темп» (Камбурліївка) була вихідною

Очільник громади – почесний голова асоціації футболу Онуфріївської територіальної громади Віталій Береза відвідав обидві гри у Деріївці та Млинку.

У суботу, 17 червня, у другому турі «Рубін» прийматиме «Граніт», а в гості до камбурліївського «Темпу» приїдуть млинчанські футболісти.