Онуфріївська селищна рада використала гарну нагоду презентувати громаду

Дата: 29.05.2023 08:39

У перший день таборування на стадіоні була розгорнута виставка мистецьких робіт “Талановиті діти Онуфріївщини”. Окрім того, гості мали можливість взяти участь в екскурсіях: до Павлиського ліцею ім. В. О. Сухомлинського та педагогічно-меморіального музею видатного педагога; до музейної кімнати Онуфріївського ліцею; пройтися стежками старовинного Онуфріївського парку; відвідати кінний завод №175.

Протягом усіх днів змагань у козацькій республіці “Онуфріївська Січ” панувала дружня, позитивна атмосфера. Юнаки та дівчата з різних куточків області знайшли тепле спілкування, потоваришували, сповнились незабутніх вражень. Під час анкетування, що відбулось увечері другого дня таборування, на паперових долоньках вони написали багато щирих, відвертих слів: “Відкрили для себе Онуфріївку — чудове селище, чудові люди”, “Від Гайворонщини до Онуфріївщини за ці дні стали ніби одна сім’я!!!”, “За весь час гри — вперше такі неперевершені емоції!”, “Сподобалось усе — і табір, і пісні біля багаття, і солдатська каша!”.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису