Майстер-класи та патріотичні пісні біля багаття

Дата: 29.05.2023 08:28

Всі охочі мали можливість взяти участь у майстер-класах: зі стрільби з арбалету та лука; з тактичної медицини; з плетіння наузу — вузликового старослов'янського оберегу, плетіння патріотичного браслету зі шнура; зі створення брелоків з символікою Онуфріївки; з оздоблення пряників айсингом; виготовлення патріотичного Янгола-охоронця; створення щасливої підкови-магніту “Сокіл-Джура”. А ще юні джури отримали незабутні емоції від проживання в наметах на лоні мальовничої природи, перегляду вечірньої концертної програми “Козацькі струни” вокально-інструментального ансамблю “SvoїМи”, виконання популярних українських та патріотичних пісень навколо багаття та від багатьох інших цікавих не конкурсних локацій.

Переглянути всі фотографії