Відкриття Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”)

Дата: 29.05.2023 08:21

Своєю неодноразовою успішною участю у різних етапах Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”) “онуфріївські соколята” вибороли для нашої громади почесне право приймати на своїй території ІІ обласний етап гри — “Джура-Оборонець”: Онуфріївська Січ”.

Протягом трьох днів — 24-26 травня, на Онуфріївському стадіоні розгорнулось таборування команд. На гру прибули 17 молодіжних роїв-учасників з 15 громад області:

• «Січові братчики» (м. Новомиргород, Новомиргородська ТГ),
  • «Гайдамаки» (смт. Голованівськ, Голованівська ТГ),
  • «Вільшанські бджоли», «Вільні люди» (смт. Вільшанка),
  • «Еней» (Великоандрусівська ТГ),
  • «Скаути» (м. Гайворон),
  • «Явір» (Соколівська ОТГ),
  • «Шанець Бечея» (м. Олександрія),
  • «Джмелі» (сел Онуфріївка, Онуфріївська ТГ),
  • «Верблюзькі яструби» (Новогородківська ТГ),
  • «Воля» (Соколівська ОТГ),
  • «Добротворці» (Великосеверинівська ТГ),
  • «Відважні» (м. Бобринець, Бобринецька ТГ),
  • «Ефест» (Новоукраїнська ТГ),
  • «Січовики» (с. Косівка, Приютівська ТГ),
  • «Бережинська Січ» (с. Бережинка, Первозванівська ТГ),
  • «Патріот» (Устинівська ТГ).

Яскраво та піднесено відбулось відкриття гри. Розпочалось воно з урочистого маршу роїв, підняття Державного Прапора та вшанування хвилиною мовчання загиблих у ході російсько-української війни Захисників та Захисниць нашої держави.

Вітали юних джур почесні гості, в числі яких були: перший заступник голови Кіровоградської обласної ради Юрій Семенюк; керівник апарату Кіровоградської ОВА Василь Смаглюк; начальник Головного управління Національної поліції Кіровоградської області, полковник поліції Роман Козьяков; заступник начальника Кіровоградського ОТЦК та СП, підполковник Іван Шевчук; голова Олександрійської районної військової адміністрації Ольга Коріненко; заступник директора КЗ “Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді” Сергій Пугаков.

У своїх вітальних словах гості бажали джурам здобути багато нових знань та навичок у реагуванні на надзвичайні ситуації, ще більше сповнитись духом патріотизму і єднання, козацьким завзяттям та отримати багато позитивних вражень від спілкування.

Керівник громади — Онуфріївський селищний голова Віталій Береза, гостинно приймаючи “Онуфріївську Січ”, зазначив, що такі патріотичні заходи ще більше об'єднують та згуртовують. Усім учасникам і організаторам гри він побажав, перш за все, вірити в Перемогу України над російськими військовими терористами, так, як всі ми віримо в наших Захисників і Захисниць та в нашу патріотичну, віддану своїй державі молодь.

До урочистих привітань приєднались юні артисти — Дмитро Чепак і Олександра Косенко (керівник Кравченко Вікторія) та вихованці гуртка “Класичний танець” КЗ “Онуфріївський центр дитячої та юнацької творчості” (керівник Ксенія Кушніренко).

Переглянути всі фотографії