23 травня – День морської піхоти України

Дата: 23.05.2023 11:03

Сьогодні морська піхота ВМС ЗС України – це бойові підрозділи і об’єднання, які своїм прикладом та вправними діями довели високу бойову майстерність у протистоянні з російським агресором. Цей рід військ виконує особливо складні завдання. Нині відвагою, нескореною силою духу і неймовірним патріотизмом українських морпіхів надихається увесь світ.

Володіючи особливими навичками та спеціальною підготовкою, «воїни трьох стихій» виконують поставлене завдання за будь-яких умов бойової обстановки. «Вірні завжди» – гасло морського піхотинця України. Військовослужбовці у штурмових беретах завжди перебувають там, де непросто, де потрібна швидкість, рішучість і перемога. І не має різниці чи це на суші, на морі чи в повітрі. Вони – безстрашні вартові нашої свободи.

Безмежно дякуємо за любов та відданість Україні!

Міцного здоров’я, злагоди і благополуччя вам і вашим родинам. Добробуту та незламної віри у нашу перемогу! Нехай кулі вас оминають!