20 травня на селищному стадіоні відбувся фінальний футбольний поєдинок на приз героя дзоту №11 Олексія Калюжного

Дата: 22.05.2023 13:05

На оновленому після ремонту стадіоні зібралось багато вболівальників з різних населених пунктів, щоб подивитися фінальний матч.

Між собою зустрічалися онуфріївський Рубін та млинчанська «Нива». Як і очікувалося, гра була напруженою, цікавою та захоплюючою. Невеличка перевага в ході поєдинку була все ж таки на боці млинчанської «Ниви». Футболісти з Млинка забили у ворота господарів поля два голи. Було кілька можливостей відзначитись і футболістам «Рубіну», але у завершальній стадії атак онуфріївським футболістам не вистачило точних ударів. У результаті – рахунок матчу 2:0 на користь «Ниви».

Голова громади Віталій Береза вручив Кубок та грамоту капітану команди «Нива» Юрію Чубарову. Футболісти «Рубіна» отримали грамоту за друге місце. Доречно відзначити, що млинчанські футболісти востаннє вигравали цей почесний приз у 2005 році.