Займатися спортом усією сім’єю – весело і корисно!

Дата: 22.05.2023 08:23

20 травня на стадіоні селища Онуфріївка відбувся перший етап Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу «Мама, тато, я – спортивна сім’я». У ньому взяли участь п’ять сімей. На урочистому відкритті чотирирічна Даша Скриль піснею «Цьомки» привітала учасників заходу.

Команди змагалися у різних чотирьох естафетах. За підсумками змагань перше місце посіла сім’я Денисюка Євгена з Онуфріївки. На другому місці – сім’я Горбенка Миколи, теж з Онуфріївки, яка поступилася переможцям лише в один бал. Третє призове місце – у сім’ї Чура Олександра з Куцеволівки. Сім’я Лисенків з Дерїївки та сім’я Козленків з Павлиша отримали дипломи та грамоти за активну участь у фізкультурно-оздоровчому заході.

Команда-переможець та команди-призери отримали в нагороду спортивний інвентар та дипломи від Кіровоградського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Онуфріївський селищний голова Віталій Береза вручив грамоти переможцю та призерам. Учасники змагань-дітки – отримали по коробочці цукерок.

Спонсором фізкультурно-оздоровчого заходу виступило фермерське господарство «Агролан-К» (керівник Аліна Береза).

Важливо жити в постійній гармонії з навколишнім світом, бути веселим, життєрадісним, здоровим.

Щоденні справи не мають стати на заваді спільному сімейному дозвіллю – потрібно використовувати будь-яку нагоду для проведення часу разом.

Дякуємо всім учасникам та спонсору. Найважливішим у цих змаганнях були ті позитивні емоції, які отримав кожен учасник та глядачі. Ну і, звичайно ж, нагороди, якими сім’ї було відзначено.

Радіємо вашим успіхам та бажаємо в подальшому з легкістю підкорювати нові висоти!

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису