Щорічно у третю неділю травня в Україні відзначають День пам’яті жертв політичних репресій

Дата: 21.05.2023 11:32

У цей день ми знову згадуємо жертв політичних репресій, які загинули від рук сталінських катів. Ми згадуємо тих, хто був ув’язнений у концтаборах або засланий у далекі безлюдні землі. Згадуємо знищених радянською владою священиків та віруючих. Згадуємо розкуркулених селян, розстріляну інтелігенцію, закатованих патріотів.

Комуністичний режим розумів, що волю до боротьби за незалежність серед українців не здолати, тому і винищували масово всіх – старих, жінок, дітей…

І сьогодні російські загарбники, як і 90 років тому, ув’язнюють мирних українців, висилають з окупованих територій, катують. Але у нас є Збройні сили України, є армія Незалежної України, яка мужньо боронить свою рідну землю, дає відсіч ненависним російським окупантам. Тож віримо в Україну і Перемогу, молімося сьогодні за вічний спокій невинно закатованих жертв політичних репресій.

Вічна пам’ять загиблим, честь і слава тим героям, які живуть поруч з нами.