В Онуфріївському краєзнавчому музеї відкрилась виставка «Українське військо 1917 – 1921»

Дата: 18.05.2023 16:44

18 травня в Онуфріївському краєзнавчому музеї відбувся День відкритих дверей, на якому було презентовано республіканську виставку Українського інституту пам’яті «Українське військо 1917-1921».

Директор закладу Світлана Ворон цікаво та змістовно презентувала проєкт, який має такі розділи – «Організація українського війська», «Військові формації», «Обеззброєні, але нескорені» та провела для присутніх невелику екскурсію кімнатами музею.

Є в музеї виставка, присвячена полеглим в російсько-українській війні воїнам-землякам. Хвилиною мовчання присутні вшанували їх пам’ять…

Зараз, в умовах російсько-української війни, особливо необхідно знати уроки і помилки минулого, щоб в теперішньому і майбутньому часі не повторювати їх.

У День відкритих дверей до музею завітав селищний голова Віталій Береза.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису