З Міжнародним днем музеїв

Дата: 18.05.2023 09:30

Шановні працівники музеїв Онуфріївської громади!

Для всіх нас цей день – ще один чудовий привід висловити щиру повагу до професіоналізму музейних працівників, чия робота лежить на стику минулого і сьогодення, тим самим визначаючи майбутнє.

Вашими зусиллями в свідомості підростаючого покоління виховується почуття прекрасного, повага до народних традицій.

У Міжнародний день музеїв хочу побажати, щоб у кожного з вас завжди була можливість відкривати для себе нові сторінки історії і культури, знайомитися з пам’ятними датами та місцями, милуватися незвичайними та цікавими знахідками. І в усьому цьому хай вірними помічниками завжди будуть наші музеї.

Сьогодні українські музейники несуть велику місію зі збереження культурної спадщини від руйнації. Велика подяка вам, хранителі! Щасливих мирних днів, здоров’я, творчої наснаги у великій справі збереження та примноження скарбу вікової мудрості та безцінного досвіду українського народу!

Віримо у Перемогу та чекаємо, коли ми зможемо подорожувати всією Україною, вивчаючи її багатовікову історію.