Представники Міжнародної організації Mines Advisory Group провели інформаційну сесію з мінної безпеки

Дата: 03.05.2023 18:10

3 травня в Онуфріївському ліцеї представниками Міжнародної організації Mines Advisory Group була проведена інформаційна сесія з мінної безпеки для учнів 4-х та 5-х класів.

Захід проходив в цікавій для дітей інтерактивній формі, були розібрані основні правила поведінки з вибухонебезпечними предметами. Було продемонстровано презентацію, на прикладі якої можна бачити, що станеться якщо чіпати, гратися та наступати на підозрілу річ. Обговорювались такі питання:

✅Які бувають вибухонебезпечні предмети?

✅На яких територіях та ділянках можуть бути міни?

✅Що робити, якщо було знайдено вибухонебезпечний предмет?

Потім учні мали змогу задати питання, які їх цікавлять і отримати на них відповіді. В кінці заходу була проведена гра «Лабіринт», де діти могли перевірити отримані в ході інформаційної сесії знання щодо поведінки при виявленні вибухових предметів. Також учні отримали приємні сучасні подарунки – тематичні розмальовки.

Подібні заходи для дітей корисні не лише під час воєнного стану, а й залишатимуться актуальними ще довго також і після закінчення бойових дій в нашій країні.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису