Онуфріївський «Рубін» - у фіналі!

Дата: 01.05.2023 14:25
Кількість переглядів: 55

Фото без опису

У суботу, 29 квітня, визначився перший фіналіст футбольного турніру на приз героя дзоту №11 Олексія Калюжного. Ним став онуфріївський «Рубін». У матчі-відповіді у Павлиші футболісти команди «Рубін» зіграли з місцевим «Колосом» внічию – 3:3. За сумою двох матчів гравці «Рубіну» вибили з подальшої боротьби за почесний трофей павлиських футболістів.

Події на футбольному полі розгорталися доволі цікаво. Рахунок відкрили гості, але павлишанам у першому таймі вдалося не лише його зрівняти, але й вийти вперед - 3:1. У другому таймі, помінявшись воротами, гості перехопили ініціативу і забили два голи.

У результаті – 3:3, і омолоджений склад онуфріївської команди «Рубін» - у фіналі престижного кубку! Це перше вагоме досягнення цієї перспективної команди. Тож побажаємо їй гідно зіграти у фіналі!

Потрібно відмітити, що у гостей голи забили Владислав Байдак, Віктор Шарлай та Юрій Бобрик. У господарів двічі відзначився Данило Гусєв, один гол забив Іван Балабась.

Цей поєдинок відвідав Онуфріївський селищний голова Віталій Береза.

Цього ж дня у Деріївці «Граніт» приймав «Темп» з Камбурліївки. У першій грі камбурліївські футболісти вдома здолали опір футболістів з придніпров’я, перемігши останніх з рахунком 3:0. У Деріївці «Граніт» задовольнився нічийним результатом – 1:1, причому господарі поля зрівняли рахунок на останніх хвилинах поєдинку.

Таким чином, камбурліївські футболісти у півфіналі зустрінуться з млинчанською «Нивою».

У першій грі футболісти «Темпу» вдома приймуть «Ниву» у суботу 6 травня. Матч-відповідь відбудеться 13 травня у Млинку.

Фінал розіграшу призу героя дзоту №11 Олексія Калюжного відбудеться в Онуфріївці 20 травня.