Відбулися загальношкільні батьківські збори у Вишнівцівській гімназії, Попівській гімназії та Млинківському ліцеї

Дата: 28.04.2023 08:20

27 квітня 2023 року відбулися ініційовані селищним головою Віталієм Березою загальношкільні батьківські збори у Вишнівцівській гімназії, Попівській гімназії та Млинківському ліцеї Онуфріївської селищної ради.

На заході були присутні заступник селищного голови Валентина Здебська, начальник відділу освіти селищної ради Наталія Кравченко.

Начальник відділу освіти селищної ради надала змістовну інформацію присутнім даних закладів освіти про Закон України «Про повну загальну середню освіту». Також обговорили зміни до Закону, які в майбутньому відбудуться стосовно мережі закладів освіти громади.

Батьки та вчителі закладів мали змогу задати питання та отримали відповіді на них.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису