Кіровоградська область, Олександрійський район

Футбольний турнір на приз Олексія Калюжного триває

Дата: 24.04.2023 13:47
Кількість переглядів: 44

У суботу, 22 квітня, на території громади відбулись чергові два поєдинки футбольного турніру на приз героя дзоту №11 Олексія Калюжного.

В Камбурліївці місцевий «Темп» приймав футболістів «Граніту» з Деріївки. Господарі поля перемогли з рахунком 3:0.

В Онуфріївці відбулась зустріч між командами «Рубін» та «Колос» (Павлиш). У цій грі господарі теж взяли верх, перемігши гостей з рахунком 3:1. Перший тайм цього поєдинку завершився внічию 1:1. Господарі поля повели в рахунку. Футболістам «Колоса» вдалося його зрівняти. У другому таймі футболісти «Рубіна» двічі відзначились, а павлишанам не вдалося забити бодай один гол. В результаті – 3:1 на користь «Рубіну». Переможці цих пар визначаться у матчах-відповідях у суботу 29 квітня.

Нагадуємо вболівальникам, що переможець пари «Рубін» - «Колос» виходить у фінал турніру, а переможець пари «Темп» - «Граніт» у півфіналі у двох матчах ще поміряється силами з млинчанською «Нивою».

Фінал розіграшу призу героя дзоту №11 Олексія Калюжного відбудеться в Онуфріївці 20 травня.

Футбольний матч в Онуфріївці відвідав Онуфріївський селищний голова Віталій Береза.