Футбольний турнір на приз Олексія Калюжного продовжується

Дата: 17.04.2023 15:07

У суботу 15 квітня на території громади відбулись матчі-відповіді футбольного турніру на приз героя дзоту №11 Олексія Калюжного. Результати ігор наступні:

«Ураган» - «Колос» (Павлиш) - 2:6

«Граніт» (Деріївка) - «Славутич» - 9:1

«Нива» (Млинок) - «Вікінги» - 7:3

«Рубін» (Онуфріївка) - «Тайфун» - 4:2

«Темп» (Камбурліївка) - «Самохідний батальйон» - 3:0 (гостям зараховано технічну поразку за неприбуття на гру за поважної причини).

Таким чином, після перших двох ігор, на жаль, вибули із подальшої боротьби за почесний трофей усі команди військових. Онуфріївський селищний голова Віталій Береза та організатори змагань вдячні їм за участь у турнірі. Сподіваємося, що команди військових візьмуть участь і у наступних футбольних змаганнях. Приємно відзначити, що у Млинку гостинні млинчани почастували команду військових «Вікінги» смачними варениками, пиріжками та узваром.

Матч «Ураган -«Колос» (Павлиш) відбувся на сільському стадіоні у Попівці, де зібралося підтримати обидві команди доволі багато вболівальників.

Наступні матчі відбудуться у суботу 22 квітня. Цього дня між собою зустрічатимуться: «Рубін» - «Колос» та «Темп» - «Граніт». За результатами двох матчів «Рубін» - «Колос» команда-переможець у відповідності до системи проведення турніру виходить до фіналу. А з переможцем пари «Темп» - «Граніт» у півфіналі зустрінеться млинчанська «Нива». Очікуються дуже цікаві ігри. Тож, запрошуємо шанувальників відвідати наступні футбольні поєдинки.

Нагадуємо, що фінал розіграшу призу героя дзоту №11 Олексія Калюжного відбудеться в Онуфріївці 20 травня.

Онуфріївський селищний голова Віталій Береза відвідав два поєдинки у Попівці та в Онуфріївці.