Дата: 13.04.2023 16:34

Святкову випічку традиційно на Чистий Четвер доставлено в Онуфріївський територіальний центр Онуфріївської селищної ради, аби до Великодня розвести запашні гостинці для підопічних, які обслуговуються вдома.

Паски закуплено за кошти бюджету селищної ради згідно соціальної програми «Турбота-ХЛІБ». Цього року ми закупили 431 пасочку, - розповів селищний голова Віталій Береза. До їх вручення будуть залучені не лише соціальні працівники, а й старости територій та адміністратори. Мета селищної ради в ці дні подарувати якнайбільше уваги та тепла людям, які найбільше цього потребують».