Відбулися загальношкільні батьківські збори в Деріївському ліцеї та Куцеволівському ліцеї

Дата: 12.04.2023 15:28

11 квітня 2023 року, в Деріївському ліцеї Онуфріївської селищної ради та Куцеволівському ліцеї Онуфріївської селищної ради відбулися ініційовані селищним головою Віталієм Березою загальношкільні батьківські збори, на яких батьки мали змогу задати питання та отримати відповіді. На заході були присутні заступник селищного голови Валентина Здебська, начальник відділу освіти селищної ради Наталія Кравченко, депутат селищної ради Володимир Івко, староста села Деріївки Руслан Яцина та староста села Куцеволівка Любов Перепеляк.

Були розглянуті актуальні на даний час питання, одне з яких, ознайомлення присутніх з Законом України «Про повну загальну середню освіту» та змінами, які в майбутньому відбудуться стосовно мережі закладів освіти громади. На даних зборах батьки отримали відповіді на хвилюючі їх питання.