Дата: 10.04.2023 15:05

У суботу, 8 квітня на території громади стартував футбольний турнір на приз героя дзоту №11 Олексія Калюжного. У змаганнях взяло участь 10 команд, серед яких – «Колос» (Павлиш), «Рубін» (Онуфріївка), «Темп» (Камбурліївка), «Нива» (Млинок), «Граніт» (Деріївка), а також п’ять команд військових – “Тайфун», «Ураган», «Самохідний дивізіон», «Славутич» та «Вікінги».

Результати ігор першого туру наступні:

«Колос» - «Ураган» - 7:5;

«Темп» - «Самохідний дивізіон» - 5:2;

«Граніт» - «Славутич» - 9:2;

«Нива» - «Вікінги» - 5:3;

«Рубін» - «Тайфун» за неявку на зустріч команді «Тайфун» зараховано технічну поразку 3:0.

Ігри – відповіді відбудуться 15 квітня.

Фінал розіграшу призу героя дзоту №11 Олексія Калюжного планується провести в Онуфріївці 20 травня.

Онуфріївський селищний голова Віталій Береза був присутній на матчах у Павлиші та Камбурліївці.

💙💛З вірою в ЗСУ рухаємось далі!