Загальношкільні батьківські збори в Успенському ліцеї

Дата: 04.04.2023 18:09

04 квітня 2023 року, в Успенському ліцеї Онуфріївської селищної ради відбулися ініційовані селищним головою Віталієм Березою загальношкільні батьківські збори, на яких батьки мали змогу задати питання та отримати відповіді. На заході були присутні заступник селищного голови Валентина Здебська, начальник відділу освіти селищної ради Наталія Кравченко та депутати селищної ради Світлана Полякова, Сергій Іванченко.

Були розглянуті актуальні на даний час питання, одне з яких, ознайомлення присутніх з Законом України «Про повну загальну середню освіту» та змінами, які в майбутньому відбудуться стосовно мережі закладів освіти громади.На даних зборах батьки отримали відповіді на хвилюючі їх питання.

Представниками селищної ради також була внесена пропозиція про створення на базі ліцею дошкільного відділення. Це питання буде опрацьоване найближчим часом.

Одночасно було наголошено, що вказані зустрічі здійснюються, щоб почути думку людей, а не закрити школи.

Р.S. Зустріч проходила в укритті, була повітряна тривога.