25 березня – День Служби безпеки України

Дата: 25.03.2023 09:22

З перших днів війни співробітники Служби стали на захист Батьківщини пліч-о-пліч з військовими інших силових структур, створивши могутній оборонний щит проти агресивних, загарбницьких дій рашистської армії.

У рядах Служби безпеки гідно несуть героїчну службу професіонали найвищого ґатунку. Їх об’єднує справжній патріотизм, щира любов до Батьківщини, принциповість та відданість обраній справі, високе почуття громадського обов’язку.

Щирі слова вдячності та поваги всім представникам Служби безпеки за звитяжну сумлінну службу, самовіддане служіння українському народові та його інтересам.

Ми схиляємо голови в пам'ять найкращих синів неньки України, які до останнього подиху захищали Батьківщину.

Велика шана, подяка та низький уклін всім мужнім захисникам рідної землі!

Слава Україні!