Безкоштовне отримання ліків для учасників ліквідації аварії на ЧАЕС

Дата: 24.03.2023 12:44

Відділ праці та соціального захисту селищної ради доводить до відома пільгової категорії громадян - учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС та потерпілих від аварії на ЧАЕС, що на 2023 рік видатки з бюджету Кіровоградської області на пільгове медичне обслуговування осіб, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС, для громадян Онуфріївської селищної ради складають 43932,00 грн., із них на період січень - березень 2023 року – 10983,00 грн.

Шановні учасники ліквідації аварії та потерпілі від аварії на ЧАЕС! Не будьте байдужими до свого здоров’я та життя, відвідайте лікаря. Скористайтеся своїм правом на отримання пільги на безкоштовні ліки за рецептами лікарів.