Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини Онуфріївської селищної ради

Дата: 22.03.2023 08:31

21 березня 2023 року за головуванням заступника селищного голови Валентини Здебської відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини Онуфріївської селищної ради.

Членами комісії розглянуто питання:

• про доцільність позбавлення батьківських прав батька відносно малолітніх дітей;
  • визначення способу участі у вихованні малолітніх дітей;
  • затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей – сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які проживають у сім’ях, що опинилися у складних життєвих обставинах та інші питання.

Законом України «Про охорону дитинства» та Сімейним кодексом України визначено, що батьки, які проживають окремо від дитини, зобов’язані брати участь у її вихованні і мають право спілкуватися з нею, якщо судом визнано, що таке спілкування не перешкоджатиме нормальному вихованню дитини.

Комісія, відповідно до покладених на неї завдань, розглядає питання, у тому числі спірні, які потребують колегіального вирішення.

За результатами комісією прийняті виважені рішення відповідно до чинного законодавства України, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.