Зустріч з представниками Регіонального фонду підтримки підприємництва у Кіровоградській області

Дата: 21.03.2023 15:16

21 березня 2023 року відбулася зустріч з обговорення актуальних питань розвитку підприємництва на території громади за участю Регіонального фонду підтримки підприємництва у Кіровоградській області.

Під час зустрічі Директор фонду Ольга Ковальова-Алокілі розповіла охочим як започаткувати власну справу, існуючим підприємцям – як розширити чи відкрити новий напрямок, а також які існують можливості отримати фінансування для цього. Це і про підтримку РФПП у Кіровоградській області, і про державні гранти в рамках програми «єРобота». Було обговорено подальший алгоритм подачі заявки на гранти, надано методичні рекомендації та літературу для використання у роботі.

Зустріч пройшла у форматі діалогу: підприємці задавали питання, розповідали які мають бізнес-ідеї, прагнення розвитку власної справи, та отримали відповіді, що стосуються актуальних грантів.

Давайте спільно розвивати громаду, в якій живемо!