Продаж об’єкта малої приватизації - окремого майна - станції технічного обслуговування автомобілів

Дата: 17.03.2023 13:29

Регіональним відділенням в електронній торговій системі «Рrоzоrrо.Продажі» оголошено проведення електронного аукціону без умов з продажу об’єкта малої приватизації - окремого майна - станції технічного обслуговування автомобілів, за адресою: Кіровоградська обл., м. Олександрія, вул. Толбухіна, 12а, що знаходиться на балансі 2 Державного пожежно-рятувального загону Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Кіровоградській області (код за ЄДРПОУ 38127319), який відбудеться 03.04.2023. Стартова ціна на аукціоні - 50 566,49 грн (без урахування ПДВ).

Детальна інформація про зазначений вище електронний аукціон доступна на офіційному веб-сайті Фонду державного майна України, в електронній торговій системі «Рrоzоrrо.Продажі» та порталі https://privatization.gov.ua/.