Допомога агровиробникам

Дата: 02.03.2023 16:35

З 1 березня 2023 року невеликі агровиробники зможуть отримати добрива для ярих і озимих культур та насіння соняшника завдяки проектові, що впроваджується Програмою USAID з аграрного і сільського розвитку - АГРО у співпраці з Міністерством аграрної політики та продовольства України.

Заявки приймаються через Державний аграрний реєстр (ДАР) до 14 березня 2023 року, у розділі "Доступні програми" – "Отримання від Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) добрив та насіння соняшника".

Допомога буде надана за однією з трьох опцій на вибір заявника:

АБО 1 тонну мінеральних добрив для підживлення озимих культур (Сульфат амонію ((NH4)2SO4), Nitrogen 21%, Sulfur 24%);

АБО 1 тонну мінеральних добрив для основного та припосівного внесення на ярі культури (Нітроамофоска NPK 16:16:16 або Карбамід (СО(NH2)2), Nitrogen 46,2%);

АБО до 25 посівних одиниць насіння соняшнику компанії Лімагрейн (гібриди, призначені для класичної технології вирощування у розрахунку 1 посівна одиниця на 2 га).

Заявку за цим конкурсом можуть подати агровиробники, які:

• Зареєстровані як юридичні особи, або фізичні особи – підприємці, в тому числі сімейні фермерські господарства.

• Мають загальну площу земельних ділянок у власності та/або в оренді від 5 до 500 га.

Учасники мають забезпечити логістику доставки добрив/насіння з обласних пунктів розподілення власним транспортом/коштом.

Подробиці за посиланням https://bit.ly/3kz4iSp