Волейбол у розпалі

Дата: 20.02.2023 16:40

18 лютого у спортивному залі в Онуфріївці відбувся зимовий волейбольний турнір серед жінок.

У змаганнях, які проходять під девізом: «Разом до перемоги!» взяли участь чотири жіночі команди: з Камбурліївки, Онуфріївки, Млинка та Успенки. Під час відкриття турніру учасники та присутні глядачі хвилиною мовчання вшанували всіх загиблих у російсько-українській війні.

Спортивні змагання проходили за коловою системою. Всі команди були досвідчені і майже одного рівня, тому ігри були напружені і дуже цікаві. Під час матчів було багато просто фантастичних моментів, коли здавалося, що все, але дівчатам дивовижним чином вдавалося витягнути складний м’яч.

За результатами змагань командні місця розподілилися таким чином:

🥇 місце виборола команда дівчат з Успенки (тренер Євгенія Ісмайілова)

🥈 місце - онуфріївські дівчата (тренер – Костянтин Глинянчук)

🥉 місце посіла камбурліївська команда (тренер – Максим Зубков).

Команда волейболісток з Млинка (тренер Юрій Чубаров) зайняла четверте місце.

🏆Призери, учасники та капітани команд отримали нагороди та грамоти.

Традиційно, волейбольний турнір відвідав Онуфріївський селищний голова Віталій Береза, який жодних змагань, що проводяться на території громади, не пропускає.

Дякуємо організаторам змагань та всім, хто підтримав дівчат, зокрема, про доставку успенських волейболісток на змагання потурбувалася староста села Тетяна Плітка, яка дуже переживала за перебігом подій на спортивному майданчику. Як виявилося – не марно. Дякуємо вболівальникам, які палко підтримували свої команди! Всі отримали незабутні емоції!

Не менш цікавими очікуються і наступні волейбольні змагання. Так, у суботу, 25 лютого в Онуфріївці запланований зимовий турнір з волейболу серед чоловіків.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису