Оголошення про проведення конкурсного відбору бізнес-проєктів суб’єктів малого та середнього підприємництва для отримання фінансової підтримки на 2023 рік

Дата: 16.02.2023 15:24

Дедлайн для подання заявок

01 травня 2023 року

Територія дії - Кіровоградська область

Для кого?

Для підприємців малого (у т.ч. мікро) та середнього бізнесу, які офіційно зареєстровані та здійснюють підприємницьку діяльність на території Кіровоградської області, зокрема, і з числа тих, що перемістилися із територій де ведуться бойові дії та/або є загроза бойових дій, тимчасово окупованих територій.

Для чого?

На отримання фінансової підтримки

На зворотній основі - безвідсотково терміном до 3-х років, для впровадження інвестиційних бізнес-проєктів за принципом мікрокредитування:

до 500 тис.грн. - для діючого бізнесу;

до 100 тис.грн. - для новоствореного підприємства чи ФО-П (стартап).

На безповоротній основі - на часткову компенсацію банківських відсотків за кредитами, отриманими на інвестиційні цілі, у розмірі 100 відсотків облікової ставки Національного банку України, але не більше 100 тис. грн./рік.

За пріоритетними напрямами соціально-економічного розвитку регіону, а саме:

• впровадження інноваційних, екологічних та енергозберігаючих технологій;
  • створення нових або розширення діючих виробництв:
    • з переробки сільськогосподарської продукції, виробництва продовольчих і непродовольчих товарів та їх фасування;
    • з деревообробки, зокрема, меблеве виробництво;
    • з виробництва одягу чи фурнітури, будівельних матеріалів, інших видів продукції, товарів і послуг;
  • створення підприємств із виробництва медичних препаратів та фармацевтичної продукції, засобів особистої  гігієни тощо;
  • розвиток соціального  підприємництва;
  • розвиток та підтримка малого підприємництва у сільській місцевості, зокрема, у сферах надання послуг з пасажирських перевезень, житлово-комунального господарства, побутового обслуговування населення, зеленого туризму тощо;
  • розвиток овочівництва, садівництва із застосуванням меліоративних технологій, створення або модернізація (реконструкція) об’єктів тепличного господарства та об'єктів для зберігання продукції;
  • розвиток ІТ - сектору та креативних індустрій.

Конкурсний відбір проводять:

Обласна військова адміністрація та обласна рада через Регіональний фонд підтримки підприємництва у Кіровоградській області.

Фінансова підтримка надається у рамках реалізації Регіональної програми розвитку малого та середнього підприємництва у Кіровоградській області на 2022-2024 роки.

Оцінка бізнес-проєктів проводиться Конкурсною комісією за бальною системою.

Основні критерії під час визначення переможців конкурсного відбору:

• відповідність пріоритетним напрямкам соціально-економічного розвитку регіону;
  • кількість створених нових робочих місць;
  • наявність у бізнес-проєкті усієї необхідної інформації для комплексної оцінки перспектив його реалізації;
  • якість опису продукції (товару, послуги) та її конкурентних переваг;
  • перспектива попиту на запропоновану продукцію (товар, послугу) на ринку;
  • обсяг власних коштів суб’єкта господарювання у фінансування бізнес-проєкту;
  • наявність співфінансування бізнес-проєкту з місцевого бюджету.

Що потрібно?

Учасники конкурсного відбору протягом терміну, визначеного в оголошенні, подають визначений перелік документів.

Детальна інформація розміщена на сайті "Кіровоградщина бізнесова"(http://pidpriem-gue.kr.ua) у розділі Регіональний фонд/Фінансова допомога.

Куди звертатись?

Регіональний фонд підтримки підприємництва у  Кіровоградській області

25006, м. Кропивницький,

вул. Тараса Карпи, 84,