Здійснено робочий виїзд на територію селища Павлиш

Дата: 15.02.2023 12:49

14 лютого 2023 року провідним фахівцем селищного центру соціальних служб Вікторією Кириленко та старшим інспектором сектору ювенальної превенції ВП Олександрійського РВП Іриною Ковтун було здійснено виїзд на територію селища Павлиш. Метою відвідування була робоча зустріч з адміністратором даної території Максимом Ляхом щодо своєчасного виявлення сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах та запобігання негативним явищам в дитячому середовищі. Обговорено питання взаємодії між суб’єктами соціальної роботи, зібрано інформацію щодо оновлення банку даних вразливих категорій сімей, в тому числі сімей ВПО.

Також відвідано сім’ї, які опинилися в складних життєвих обставинах та перебувають на обліку селищного центру соціальних служб.