4 лютого у селі Млинок відбувся традиційний волейбольний турнір серед чоловіків, присвячений пам’яті спортсменів Віктора Лєнніка та Євгена Рощенка

Дата: 06.02.2023 08:45

У спортивних змаганнях взяли участь команди з Онуфріївки, Успенки та Млинка.

Голова громади Віталій Береза привітав всіх присутніх, побажав спортсменам перемог, а глядачам насолоди від гарної гри. Хвилиною мовчання вшанували всіх, хто загинув у війні з російським агресором.

В ході запеклої боротьби 🥇 місце здобули волейболісти Онуфріївки, 🥈 місце - у млинківських спортсменів, на 🥉 - команда села Успенка.

🏆Нагороди волейболістам вручила сестра Євгена Рощенка - Катерина Рощенко. Сестра Віктора Лєнніка Наталя Гуцало подякувала всім присутнім за проведений спортивний захід.