4 лютого у Павлиші відбулась відкрита першість селища з тенісу настільного серед чоловіків та жінок

Дата: 06.02.2023 10:35

На початку змагань присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять всіх загиблих наших захисників та мирного населення України внаслідок збройної агресії росії проти нашої держави.

🥇🥈🥉За підсумками змагань серед чоловіків переможцем став Віктор Ткаченко з Онуфріївки, на другому місці - Станіслав Васєчко (Онуфріївка), на третьому - Денис Мужук з Павлиша.

Серед жінок кращими були:

🥇Ольга Акімова (Попівка)

🥈Анастасія Лисова (Павлиш)

🥉Вікторія Криса - учениця восьмого класу Павлиського ліцею ім. В.О. Сухомлинського.

У спортивних змаганнях взяли участь ветерани спорту Роман Головченко та Олександр Кучеренко.

Призи, грамоти та грошові премії переможцям вручив голова громади Віталій Береза.

Організатори спортивного заходу висловлюють вдячність за спонсорську допомогу в організації та проведенні змагань Олександру Дзюбі, Роману та Надії Головченкам, Андрію Погрібному та Володимиру Долині!