Дата: 30.01.2023 08:36

28 січня в Онуфріївці проходила відкрита першість селищної територіальної громади з шахів окремо серед чоловіків та жінок. Захід був організований комунальним закладом “Онуфріївський селищний центр фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх”. Його головна мета - популяризація шахів на території селищної ради, відбір спортсменів на обласні змагання.

У змаганнях взяли участь шахісти з Павлиша, Онуфріївки, Камбурліївки, Вишнівців, Куцеволівки, Попівки та Василівки.

За результатами змагань серед чоловіків першість здобули:

🥇Віталій Одінцов з Онуфріївки

🥈Михайло Сагайдак з Онуфріївки

🥉Андрій Половий учень 11-го класу Куцеволівського ліцею.

Серед жінок:

🥇Антоніна Янко (Онуфріївка)

🥈Олена Кубанова (Онуфріївка)

🥉Тетяна Патерило (Куцеволівка).

Паралельно з дорослими між собою змагалися третьокласники Онуфріївського ліцею Андрій Бобрик та Павло Петров – вихованці шахового гуртка Онуфріївського центру дитячої та юнацької творчості. А семикласник Владислав Пасічник, незважаючи на свій юний вік, брав участь у змаганнях серед дорослих чоловіків.

Нагороди вручав Онуфріївський селищний голова Віталій Береза. Переможці та призери серед дорослих отримали Грамоти, дітям було вручено Подяки за участь у змаганнях із шахів серед дітей, крім того, всі вони отримали грошові премії.

Організатори заходу висловлюють вдячність за спонсорську допомогу в організації та проведенні змагань керівнику фермерського господарства «Агролан-К» Аліні Березі!