27 січня проведене перше в цьому році засідання виконкому

Дата: 27.01.2023 18:29

На початку засідання голова громади Віталій Береза зазначив, що в новий рік ідемо зі світлими мріями та надіями на позитивні зміни. Членам виконкому було представлено тимчасово виконуючого обов’язки начальника сектору поліцейської діяльності № 1 смт Онуфріївка — капітана поліції Романа Вороніна та новопризначеного лікаря-педіатра — Жанну Чернецьку.

Селищний голова привітав їх з призначенням, побажав успіхів у професійній діяльності, ефективної командної роботи задля розвитку нашої громади.

Директор Онуфріївського краєзнавчого музею Світлана Ворон провела історичний екскурс до пам’ятних історичних подій - Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту та Дня пам’яті Героїв Крут, які ми відзначаємо 27 та 29 січня і тісно переплітаються із сьогоденням та символізують патріотизм, стійкість, самопожертву українського народу у боротьбі за державність.

Члени виконавчого комітету розглянули низку важливих питань життєдіяльності громади. Серед них:

• про надання матеріальної допомоги;
  • про підсумки роботи із зверненнями громадян за 2022 рік;
  • про надання матеріальної допомоги учасникам бойових дій;
  • про взяття неповнолітніх дітей на соціальний квартирний облік;
  • про встановлення батьківської плати за харчування дітей у закладах загальної середньої та дошкільної освіти Онуфріївської селищної ради у 2023 році та інші.

Працюємо далі. Віримо в ЗСУ!