Карантин в Україні подовжено!

Дата: 27.01.2023 08:54

Олександрійське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області інформує, що відповідно до Указу Президента України від 14 березня 2022 року № 133 «Про продовження дії воєнного стану в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів та з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2» (в редакції постанови від 23 грудня 2022 року   № 1423) подовжено дію карантину до 30 квітня     2023 року.

З огляду на вище викладене та у зв’язку з ускладненням епідемічної ситуації на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 на території області, з метою запобігання  поширення коронавірусної хвороби (COVID-19) на території Онуфріївської громади рекомендуємо Вам, дотримуватись обов’язкових протиепідемічних обмежень в період карантину в закладах освіти, закладах громадського харчування, об’єктах торгівлі продовольчими та непродовольчими групами товарів, в громадському транспорті, в закладах, що надають послуги з розміщення внутрішньо переміщених осіб, в установах, офісних приміщеннях, тощо (використання захисних масок, щитків працівниками і відвідувачами, наявність антисептиків, провітрювання приміщень, систематична дезінфекційна обробка контактних поверхонь).

Небажання носити маску цілком зрозуміле,  але це дуже важливо! Адже, дотримання таких простих  правил, як ретельне і часте миття рук з милом чи обробляння антисептиком, уникнення скупчення людей та дотримання дистанції, використання захисних масок убезпечить вас від хвороби.

Тож, дотримання карантинних протиепідемічних заходів - є запорукою Вашого здоров’я та здоров’я ваших родин!