Виїзне засідання районної комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 20.01.2023 08:38

З метою здійснення соціально-правового захисту та забезпечення законних прав та інтересів дітей, 18 січня 2023 року в Онуфріївській селищній раді відбулося виїзне засідання районної комісії з питань захисту прав дітей за головуванням начальника служби у справах дітей Олександрійської районної військової адміністрації Оксани Гаркуші та за участю начальника служби у справах дітей Онуфріївської селищної ради Людмили Вакуленко, старшого інспектора з ювенальної превенції СЮП Олександрійського РВП ГУНП в Кіровоградській області, майора поліції Ірини Ковтун, психолога поліклінічного відділення КМП «Онуфріївська ЦРЛ» Онуфріївської селищної ради Альони Пожарницької-Чапенко, прийомних батьків та батьків-вихователів дитячих будинків сімейного типу Онуфріївської громади.

Основним завданням комісії є сприяння забезпеченню прав дитини на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток.

У ході засідання було розглянуто та обговорено ряд нагальних питань щодо виховання дітей в прийомних сім’ях, Людмилою Вакуленко наголошено про додержання вимог законодавства щодо вчасного оформлення та отримання дітьми свого першого документа-паспорту (14 років), а також про обов’язок прийомних батьків щодо вчасного поставлення вихованців на соціальний квартирний облік.

Оксаною Гаркушею наголошено батькам-вихователям щодо недопущення порушення термінів проходження обов’язкових щорічних медичних оглядів, про підготовку до обов’язкового літнього оздоровлення та обговорено про можливості його проведення.

У ході обговорень важливих питань батьки висловлювали власні думки та вносили свої пропозиції для прийняття спільних рішень.