Дитячий Різдвяний турнір з мініфутболу - «Разом до Перемоги!

Дата: 14.01.2023 13:39

У перші дні нового року у спортивному залі в Онуфріївці відбувся Різдвяний турнір з мініфутболу серед дітей 2008 р.н. і молодші.

У турнірі взяло участь три дитячі команди – з Онуфріївки, Деріївки та Камбурліївки. На відкритті турніру юних футболістів привітала заступник селищного голови Валентина Здебська.

Футбольні матчі відбувалися за коловою системою, тобто всі команди грали між собою.

За підсумками змагань переможцями Різдвяного турніру стали юні футболісти онуфріївської “Мрії”, на другому місці – “Граніт” (Деріївка), на третьому - камбурліївський “Темп”.

Всі призери змагань отримали кубок, медалі та дипломи, а капітани команд-учасниць – футбольні м’ячі.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису