Дата: 14.01.2023 13:33

Війна – надскладне випробування для країни, для кожного з нас, але ми проходимо його з честю! І поки в Україні палає війна, кожен чітко усвідомлює – потрібно бути корисним. Віддавати максимум знань, зусиль та навичок, щоб наблизити день, коли можна сміливо сказати – перемогли!

Благодійний захід на підтримку Збройних сил України “КРОКУЄМО ДО ПЕРЕМОГИ РАЗОМ” відбувся вчора у базовому Будинку культури з ініціативи селищного голови Віталія БЕРЕЗИ та за участю творчих колективів громади.

Щиро вдячні всім, хто прийшов і підтримав Спільними зусиллями нам вдалося зібрати 41900 грн.

Ми, українці, знаємо, що таке воля, що таке свобода, що таке перемога. І сьогодні ми наближаємо її – кожен на своєму місці, і ми точно переможемо!

Все буде Україна