Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади Спеціаліст І категорії відділу освіти Онуфріївської селищної ради

Дата: 13.01.2023 15:54

Назва та категорія посади, стосовно якої прийнято рішення про необхідність призначення

Спеціаліст І категорії відділу освіти Онуфріївської селищної ради

Посадові обов’язки

Координує та контролює виховну роботу в закладах освіти громади. Координує і здійснює контроль за станом військо-патріотичного та фізичного виховання. Готує та відповідає за якість та своєчасність звітів з питань які знаходяться в її компетенції та виконує інші обов’язки  відповідно до посадової інструкції.

Умови оплати праці

Посадовий оклад -  4850 грн, надбавка за ранг, надбавка за  вислугу років

Інформація про строковість призначення на посаду

Безстроково

Перелік документів, які необхідно надати для призначення на посаду в органі місцевого самоврядування в період дії воєнного стану, в тому  числі спосіб подання, адреса та строк їх подання

Заява, заповнена особова картка встановленого зразка, документи, що підтверджують наявність громадянства України, освіти та досвіду роботи згідно з вимогами законодавства

Прізвище, ім’я, по батькові, номер телефону та адреса  електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань призначення на посаду

Пінчук Валентина Олексіївна

onufr.kadry@ukr.net

Кваліфікаційні вимоги

1

Вища педагогічна, не нижче ступеня молодшого бакалавра або бакалавра

Досвід роботи

Без вимог до досвіду роботи

Володіння державною мовою

Вільне володіння державною мовою

Вимоги до компетентності

Уміння  працювати  з комп’ютером

Рівень досвідченого користувача.

Необхідні ділові якості

Навички управління;

вміння працювати з великим обсягом інформації та здатність виконувати одночасно декілька завдань;

вміння досягати кінцевих результатів;

здатність концентруватись на деталях; виваженість, уміння дотримуватись субординації, витримка, стресостійкість, вимогливість, коректність,  оперативність.

Необхідні особистісні якості

Відповідальність, системність і самостійність в роботі, уважність до деталей, ініціативність, тактовність, людяність, надійність, порядність.

Професійні знання

Знання законодавства

Знання:

Конституції України;

Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»;

Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування»;

Закону України «Про запобігання корупції».

2

Знання спеціального законодавства, що пов’язане із завданнями та змістом роботи  відповідно до посадової інструкції (положення про структурний підрозділ)

Знання:

Кодекс законів про працю України;

Закон «Про освіту»

указів та розпоряджень Президента України, постанов Верховної Ради України, постанов та розпоряджень Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади, які прийняті у межах їх повноважень, що регулюють діяльність у сфері освіти.

Ефективність аналізу та висновків

Здатність ефективно узагальнювати інформацію, встановлювати логічні взаємозв’язки; робити коректні висновки.