Дотримуйтесь правил безпеки під час виявлення вибухонебезпечних предметів

Дата: 03.01.2023 15:56

Шановні жителі Онуфріївської громади!

На жаль, ворожі обстріли на території України не припиняються, щоденно від них потерпають не тільки об’єкти інфраструктури, енергозабезпечення, а й цивільне населення.

Зараз вкрай важливо знати і дотримуватися правил безпеки під час виявлення вибухонебезпечних предметів, залишків від збитих ракет, дронів.

На даний час вони несуть не тільки загрозу життю та майну громадян, але й цінну інформацію для наших військових.

Тому в разі виявлення підозрілих предметів просимо негайно сповістити відповідні служби або органи влади!

Застерігаємо громадян від необдуманих вчинків та закликаємо дотримуватися правил поводження під час виявлення підозрілих предметів.

Давайте ще раз доведемо, що наш тил - активний, вмотивований, міцний і непоборний!