Медіаграмотність: як не піддаватися маніпуляціям?

Дата: 02.01.2023 13:01

Національний проєкт медіаграмотності “Фільтр” Міністерства культури та інформаційної політики України спільно з платформою онлайн-освіти Prometheus розробили курс “Медіаграмотність: як не піддаватися маніпуляціям?”. Лекторами курсу стали провідні експерти з медіаграмотності , фактчекінгу та комунікацій.

Курс стане в пригоді всім, хто хоче навчитися фільтрувати інформацію, ухвалювати правильні рішення та бути ефективним бійцем на інформаційному фронті.

Цей курс є безоплатним та доступним у будь-який час. Після успішного проходження навчання учасники отримають сертифікати. Реєстрація доступна за посиланням: https://cutt.ly/I1Qa5GM