У Онуфріївському базовому Будинку культури для маленьких глядачів відбувся новорічний ранок

Дата: 29.12.2022 08:11

Кожен з нас давно чекає
Коли свято завітає,
Але більш за все на світі
Новий рік чекають діти!

28 грудня у Онуфріївському базовому Будинку культури для маленьких глядачів відбувся новорічний ранок.

Розпочалося свято музичною театралізацією «Переможний Новий рік – 2023, або як кролики-патріоти злого тигра здолали».

Своєю акторською майстерністю діти-учасники театралізації продемонстрували найзаповітнішу мрію – Перемогти. І вона обов’язково здійсниться, завдяки Збройним силам України!

Діти з великим натхненням та у піднесеному святковому настрої демонстрували свої вокальні та хореографічні таланти.

Маленькі глядачі отримали багато незабутніх вражень та позитивних емоцій і просто гарно провели час.

Дякуємо Збройним силам України, що ми змогли провести цей день для дітей!

Після завершення святкової програми усі діти отримали солодкі подарунки від Онуфріївського селищного голови Віталія Берези.