Ювенальний прокурор провела просвітницькі заходи для дітей у межах Всеукраїнської акції “16 днів проти насильства”

Дата: 27.12.2022 16:16

З метою правового виховання молоді та запобігання насильству, Онуфріївський відділ Олександрійської окружної прокуратури долучився до всеукраїнської акції “16 днів проти насильства”.

Ювенальний прокурор розповіла дітям перших класів про їхні права, закріплені Загальною декларацією прав людини та Конвенцією ООН про права дитини. Обговорювали правила у спілкуванні з однолітками та дорослими, які допоможуть уникнути конфліктів. Окрема увага - безпека в мережі Інтернет. а також “булінг” в закладах освіти.

Прокурор пояснювала як діяти, якщо дитина відчула тиск, або стала свідком знущань над іншими.