За принципової позиції прокуратури стягнуто понад 85 тис. грн. заборгованості за оренду землі

Дата: 27.12.2022 14:08

Онуфріївським відділом Олександрійської окружної прокуратури встановлено факт заборгованості за договором оренди земельної ділянки за рахунок земель житлової та громадської забудови, що перебуває у комунальній власності селищної ради для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови.

Так, між селищною радою та фізичною особою укладено договір оренди землі. Відповідно до умов договору в оренду передана земельна ділянка загальною площею 1,19 га строком на 10 років.

Однак, орендарем з початку дії договору орендна плата не сплачувалася, у зв’язку з чим виникла заборгованість по орендній платі за землю на загальну суму понад 85 тис. грн.

Після зібрання підтверджуючих документів, прокурор в інтересах держави в особі селищної ради звернувся до суду з вимогою стягнути з орендаря всю суму заборгованості.

Рішенням Онуфріївського районного суду повністю задоволено позов прокуратури та стягнуто всю суму заборгованості.

Після набрання рішенням суду законної сили орендар зобов’язаний повернути до бюджету Онуфріївської селищної ради кошти з орендної плати.