24 грудня - День працівників архівних установ

Дата: 24.12.2022 08:00

Шановні працівники архівних установ!

Щиро вітаю вас із професійним святом - Днем працівників архівних установ.

Ви виконуєте важливу місію - бережете історичну пам’ять, збираєте та документуєте факти сьогодення, потрібні, перш за все, нащадкам. Завдяки щоденній наполегливій праці теперішнє та прийдешні покоління матимуть змогу доторкнутись до сторінок нашої спільної історії.

Архівні матеріали є безцінним джерелом про минуле й сьогодення нашого краю, і ми переконані, що працівники архівів, усвідомлюючи велику суспільну значимість своєї праці, і надалі з високою відповідальністю зберігатимуть пам'ять минулих та нинішнього поколінь.

Бажаю вам миру, міцного здоров’я, щастя і добра. Нехай злагода і достаток панують у ваших родинах!

Онуфріївський селищний голова                               Віталій БЕРЕЗА