Громада отримала автомобіль та медикаменти для роботи мобільної медичної бригади

Дата: 23.12.2022 08:47

Товариство Червоного Хреста України за підтримки Данського Червоного Хреста запускає у Кіровоградській області програму мобільних медичних бригад, спрямовану на підтримку первинної ланки медицини та забезпечення доступу населення до медичних послуг.

21 грудня нашу громаду відвідав делегат з питань охорони здоров’я Данського Червоного Хреста доктор Ахмед Ізмаіл Юсеф.

🚑Мета візиту - передача автомобіля та медикаментів для роботи мобільної медичної бригади. Відбулось знайомство із персоналом, залученим до роботи ММБ. Також проведено первинний інструктаж команди.

Щиро дякуємо Товариству Червоного Хреста України, Данському Червоному Хресту, медикам, всім, хто не залишає українців у біді.

Сподіваємось на подальшу співпрацю заради творення добра.