19 грудня ‒ День Святого Миколая

Дата: 19.12.2022 09:20

Дорогі діти! Шановні дорослі!

День Святого Миколая 2022 - свято, на яке з нетерпінням чекають діти, бо саме цього дня вони знаходять під подушкою солодкі подарунки. Цього року на дива чекають не лише діти, а й дорослі - кожному з нас хочеться, щоб війна закінчилася якнайшвидше.

Українці завжди шанували Миколая Чудотворця, заступника простих людей, покровителя та вихователя дітей. І сьогодні ми наслідуємо добрі та праведні вчинки Святого Миколая. Адже в цей особливий день кожна дитина повинна відчути любов та опіку Святого і саме ми, дорослі, можемо подарувати кожній дитині свою любов, тепло та ніжність і зробити усе для того, щоб наші діти зростали у мирі та добрі.

Нехай Святий Миколай захищає вас та ваших близьких, нехай в оселях панують злагода та любов, затишок та добробут, а очі малечі сяють радістю!

Сьогодні наше найголовніше бажання незмінне. А віра в Перемогу об’єднує нас щодня все сильніше!

З Днем Святого Миколая!

Нехай Святий закриє своєю опікою кожну домівку, кожну дитину, кожного Воїна і кожну жінку, яка невтомно чекає.

Світло нехай засяє в серцях! Віримо!

Онуфріївський селищний голова                               Віталій БЕРЕЗА