15 грудня - День працівників суду

Дата: 15.12.2022 09:00

Шановні працівники суду Онуфріївської громади!

Почесна й нелегка місія служіння правосуддю вимагає від вас високого рівня знань, досвіду та виняткових особистих якостей - честі, гідності, відданості справі й наполегливості. Саме від вашої самовідданої праці залежить дотримання конституційних прав і свобод людини, надійний захист громадян від беззаконня.

Тож нехай Вашу почесну працю завжди супроводжує успіх, а кожний день повниться плідним змістом і наближає нас до спільної мети — утвердження верховенства права в нашій державі!

Бажаю міцного здоров’я, мирного неба, благополуччя вам та вашим родинам.

Хай не зрадять вас витримка та сила духу, не вичерпуються джерела наснаги та оптимізму й завжди повняться сонячним теплом та достатком ваші оселі!

Нехай удача та професійні успіхи будуть Вашими постійними супутниками у житті!

Онуфріївський селищний голова                               Віталій БЕРЕЗА