Дата: 14.12.2022 16:01

14 грудня в Україні відзначають День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС - людей, які ціною свого життя і здоров’я змогли здолати страшну трагедію XX століття, яка сталася 26 квітня 1986 року.

Саме 14 грудня було офіційно повідомлено про завершення будівництва і прийняття в експлуатацію комплексу захисних споруд над зруйнованим в результаті вибуху четвертим енергоблоком ЧАЕС. Це, по суті, була перша перемога над зловісним атомом, який вирвався з-під контролю людини після квітневого вибуху.

Лише завдяки самопожертві ліквідаторів, багато з яких заплатили власним життям і здоров’ям, вдалося локалізувати аварію та врятувати країну і світ від радіаційного забруднення.

Ліквідатори Чорнобильської катастрофи - приклад самопожертви і самовідданості.

Серед тих, які боролися зі страшним лихом було чимало наших земляків, які, ризикуючи життям та здоров’ям, в ті пекельні дні з честю виконали свій обов’язок перед Батьківщиною.

Схиляємо голови перед тими, хто віддав життя, зупиняючи ядерний смерч, хто відвів біду від прийдешніх поколінь.

Висловлюємо слова щирої вдячності усім ліквідаторам, хто зробив вагомий внесок у справу подолання наслідків Чорнобильської катастрофи.

Щиро бажаємо вам міцного здоров’я життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра і злагоди. Хай завжди поруч з вами буде людська подяка за ваші добрі справи!

Онуфріївський селищний голова                               Віталій БЕРЕЗА