9 грудня у Кропивницькому на заході “Спортивне сузір’я - 2022” підведено підсумки спортивного року

Дата: 13.12.2022 13:13

Директор обласного центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” Дмитро Янчук за плідну співпрацю та розвиток масового спорту відзначив місцеві центри “Спорт для всіх”. Серед нагороджених - наш КЗ “ОСЦ ФЗН “Спорт для всіх” під керівництвом Анатолія Голобородька.

За потужну підтримку розвитку спорту на території громади Анатолій Микитович дякує Онуфріївському селищному голові Віталію Березі.

За організацію та проведення спортивно-масових, фізкультурно-оздоровчих заходів, зокрема, благодійних футбольних турнірів і матчів на підтримку Збройних сил України та місцевих добровольчих формувань велика вдячність фахівцям комунального закладу.

КРОКУЄМО ДО ПЕРЕМОГИ РАЗОМ